Przestrzeń i Elegancja

Oferujemy trzy nowe apartamenty, przestronne i dopracowane w najmniejszym detalu. Apartamenty są przeznaczone dla maksymalnie 4 osób. Każdy z nich składa się z części dziennej z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, garderoby oraz łazienki z toaletą.  Dla zapewnienia najwyższego komfortu, każdy apartament jest klimatyzowany. Dodatkowo zapewniamy miejsce parkingowe w garażu podziemnym, z którego pod drzwi apartamentów prowadzi winda.

Wyposażenie i Komfort

Apartamenty są urządzone w sposób zapewniający najwyższy poziom komfortu i wypoczynku. Posiadają w pełni urządzoną kuchnię wraz z płytą indukcyjną, zmywarką, lodówka, ekspresem z pyszną kawą, czajnikiem, piekarnikiem z kuchenką mikrofalową. Na wyposażeniu dodatkowo duży TV, suszarka do włosów, pralka, suszarka na pranie, sprzęt plażowy, żelazko, pościel wraz z ręcznikami. Z salonu przechodzimy na taras z widokiem na zieleń i morze, a spędzony tu czas umili zestaw wypoczynkowy ze stolikiem kawowym. Na terenie całego obiektu jest bezpłatne Wi-Fi.

Cisza i Bezpieczeństwo

Apartamenty zlokalizowane są w cichej i spokojnej części Rewala. Cały teren jest zamknięty, monitorowany, a zejście na plażę jest tuż obok. Każdy apartament jest sprzątany według najwyższego reżimu sanitarnego.